Skip to main content

Zaufali nam

Współpraca z firmą INTELION jest pełna pozytywnych wrażeń

Maciej BiegunWiceprezes Zarządu. ALBIS BIURO BUDOWLANE sp z o.o. sp.k.

Wieloletnia współpraca pozwala nam na rekomendację firmy INTELION jako rzetelnego i profesjonalnego opiekuna w zakresie obsługi informatycznej.

Marek MazurKierownik Działu Handlowego Alfa Poland sp. z o.o.

Firma INTELION prowadzi obsługę informatyczną naszej Spółki już od kilkunastu lat, współpraca na najwyższym poziomie, zawsze pomocni, rzetelni i do tego sympatyczni. Właściciele, ale także i pracownicy dysponują doskonałą wiedzą merytoryczna i praktyczną, zawsze znajdują optymalne rozwiązanie problemów, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam!

Justyna KrzeszowskaPrezes Zarządu PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE, HANDLOWE I USŁUGOWE "AXIOM” sp. z o.o.

Szanowny Panie Macieju.
Wieloletnia współpraca z firmą INTELION s.c. w naszej opinii układa się bardzo dobrze. W tym czasie niejednokrotnie potwierdzaliście swój profesjonalizm a my cieszymy się ze współpracy z solidnym partnerem świadczącym usługi informatyczne na wysokim poziomie.

Wiesław PasierbekPrezes Zarządu Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku - Białej

Nasze współdziałanie trwa od niedawna, jednakże zawsze możemy liczyć na szybką i fachową pomoc.
Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Ryszard SiuciakZ-ca dyrektora Żłobek Miejski w Bielsku – Białej

Z Firmą INTELION współpracujemy od ponad 15 lat. Przez cały ten okres korzystamy z opieki informatycznej, którą oferuje Firma INTELION. Zarówno jakość jak i zakres usług świadczonych usług stoją na wysokim poziomie. Właściciele oraz pracownicy Firmy prezentują profesjonalne podejście do rozwiązywanych problemów. Polecamy gorąco!
Zarząd Spółki AMAG

Marcin LoskaWiceprezes Zarządu AMAG Biuro Podatkowo-Rachunkowe Spółka z o.o.

Profesjonalne i skuteczne wsparcie IT. Na firmę INTELION można liczyć w każdej, nawet najbardziej awaryjnej sytuacji. Ich główne zalety to rzetelność, szybkość reakcji i sympatyczna obsługa. Polecamy wszystkim poszukującym kogoś, kto uporządkuje środowisko informatyczne firmy, poradzi sobie z każdym bieżącym technicznym problemem i profilaktycznie zasugeruje konieczne działania na przyszłość by potencjalnych problemów uniknąć. Współpracujemy od lat i jak dotąd nigdy się nie zawiedliśmy.

Dariusz CulSpec. ds. Marketingu i Sprzedaży Massoni.pl fabryka mebli biurowych

Współpraca z Firmą INTELION to przede wszystkim zaangażowanie i szybkie, profesjonalne wsparcie klienta. Dla INTELION nie ma trudnych spraw - tu są wyzwania, które dzięki wiedzy i uporowi udaje się doprowadzić do szczęśliwego ukończenia.

Maciej OrlickiKoordynator IT DONE DELIVERIES sp. z o.o. sp.k

– Od początku wyróżnia nas to,
że nie jesteśmy firmą od-do.

Nigdy nie zostawiamy klienta z nierozwiązanym problemem.

Dostarczamy coś więcej niż niezawodne urządzenie czy wyliczone godziny. Nasza obsługa informatyczna dajemy klientom spokój i pewność, że wszystko będzie działać odpowiednio — bo zajmują się tym odpowiedni, godni zaufania ludzie.

Działamy nie tylko z wyprzedzaniem, ale razem z klientem planujemy rozwój jego firmy. W wyzwaniach, które się pojawiają, służymy swoją wiedzą i kompetencjami działając niejako w roli IT Managera.
Jako „IT Manager” Twojej firmy, planujemy rozwój infrastruktury, pomagamy w doborze technologii i planujemy działania w dłuższej perspektywie czasu. Następnie prowadzimy prace administracyjno-wdrożeniowe dla infrastruktury IT – jako firmowy „Administrator IT”. W końcu wspieramy użytkowników telefonicznie w ich codziennych problemach.

Prace wykonywane zwykle przez osoby zatrudnione na kilku stanowiskach, INTELION wykonuje w niewielkiej opłacie miesięcznej stanowiącej ułamek kosztów utrzymania etatów.

Skontaktuj się z nami

Powyższe jesteśmy w stanie wypełnić zdając sobie doskonale sprawę z tego, że informatyk musi być dostępny, musi być na zwołanie i natychmiast, gdy jest awaria.

Musi uprzejmie służyć swoimi kompetencjami użytkownikom, którzy mogą mieć problem. Musi sumiennie rozliczyć się ze swojej pracy i nie może siedzieć bezproduktywnie na miejscu i patrzeć w monitor gdy wszystko działa jak należy. Musi osiągnąć wszystkie powyższe założenia jeśli tylko dysponuje technologią (taką jaką dysponuje INTELION).
Jako INTELION nieustannie inwestujemy w technologię, aby tak właśnie działać oraz aby obsługa informatyczna była na najwyższym poziomie.