Skip to main content

Budujemy i zarządzamy firmowymi sieciami komputerowymi oraz serwerami

Komputery w firmie muszą mieć szybki i bezpieczny dostęp do danych i urządzeń – zgodnie z uprawnieniami ich użytkowników.

Zarówno w obiektach firmy, jak i w terenie, czy podczas pracy zdalnej najlepiej zadanie to zrealizuje wewnętrzna sieć komputerowa oraz serwer.

Od 2005 roku klienci powierzają nam budowę oraz modernizację firmowych sieci komputerowych. Jesteśmy też zazwyczaj administratorami tych sieci. Instalujemy i konfigurujemy serwery, routery Wi-Fi oraz inne niezbędne firmom urządzenia.

Zobacz relację z naszej interwencji.

Pamiętaj!

Sieć komputerowa i serwer wymagają planowania oraz monitorowania.

Zostaw kontakt w formularzu a pomożemy w budowie sieci lub sprawdzimy istniejącą.

Serwery oraz inne urządzenia podłączone do sieci firmowej muszą być regularnie monitorowane pod kątem sprawności, uszkodzeń, komunikacji i cyberbezpieczeństwa.

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez intelion.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

Jak możemy współpracować nad rozwojem sieci?

 1. Jeśli firma ma już własną infrastrukturę – badamy jej konfigurację i działanie. Gdy to uzasadnione – proponujemy modernizację.
  .
 2. Jeśli jest na etapie planowania  – doradzamy wybór odpowiedniego serwera oraz oprogramowania oraz projektujemy sieć wg najlepszych standardów.
  .
 3. Pomagamy w zakupie sprzętu w dobrych cenach.
  .
 4. Budujemy sieci i serwerownie.
  .
 5. Konfigurujemy i na bieżąco administrujemy siecią oraz monitorujemy stan serwera i kopii zapasowych.

Potrzebujesz więcej informacji? Zaplanuj niezobowiązującą rozmowę z naszym specjalistą.

Zadaj nam dowolne pytanie dotyczące zmiany oprogramowania w Twojej firmie. Chętnie pomożemy. Kliknij w przycisk poniżej.

Wyślij zapytanie