Skip to main content

Pomagamy usprawnić programy i dostosować je do potrzeb firmy

Outsourcing obejmuje różne zadania IT w firmie ale jest szczególnie przydatny w sytuacjach, gdy trzeba dopasować sprzęt lub oprogramowanie do specyficznych potrzeb.

Zamiast zmieniać programy lub kupować nowe maszyny czasem wystarczy zmiana w kodzie dostosowująca software do konkretnych potrzeb firmy lub przeprogramowanie urządzenia.

Może to zaoszczędzić czas potrzebny na wdrożenia oraz uchronić firmę przed znacznymi kosztami związanymi z zakupem nowych programów i urządzeń.

Zobacz relację z naszej interwencji.

Uwaga!

Czasem niewielka zmiana oprogramowania wielokrotnie poprawia wyniki działania.

Zostaw kontakt w formularzu wspólnie omówimy wyzwania programistyczne oraz ich możliwe rozwiązania.

Nieraz okazuje się, że zakupiony program wymaga poprawy działania lub np. współpracy z innymi programami. Służymy wiedzą i doświadczeniem aby zaproponować korzystne rozwiązania.

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez intelion.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

Jak rozpoczniemy współpracę?

 1. Sprawne przeprowadzenie projektu modyfikacji oprogramowania wymaga zazwyczaj zaangażowania oraz współpracy kilku osób po stronie naszej i klienta.
  .
 2. Rozpoczynamy od dokładnej analizy stanu obecnego i uważnego zrozumienia potrzeb aby przejść do zaprojektowania koniecznych zmian.
  .
 3. Następnymi krokami są:
  – prace programistyczne,
  – wielokrotne testy,
  – oraz wdrożenie.
  .
 4. Całość – zależnie od wielkości i złożoności zadania – trwa od kilku do kilkunastu tygodni.

Potrzebujesz więcej informacji? Zaplanuj niezobowiązującą rozmowę z naszym specjalistą.

Zadaj nam dowolne pytanie dotyczące zmiany oprogramowania w Twojej firmie. Chętnie pomożemy. Kliknij w przycisk poniżej.

Wyślij zapytanie